0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-51 %
TIMETANG пролет и есен новите дантела майка плоски обувки мода дребния устата грах обувки сухожилията ежедневни дамски кожени обувки 35-41

TIMETANG пролет и есен новите дантела майка плоски обувки мода дребния устата грах обувки сухожилията ежедневни дамски кожени обувки 35-41

BGN 22.00
BGN 44.77
Продуктът е наличен

Налично


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на ,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Параметри на продукта

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Апартамент
Отдел Име:
Възрастен
търговска марка:
TIMETANG
Хастар-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Вид На Апартамента:
Основни модели
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Горния Материал:
естествена кожа
Материал Стелки:
Дъвка
Случай:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Номер На Модела:
B1045
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Материал На Подметката На:
Дъвка
Елемент На Модата:
Дребния
Сезон:
Пролет / Есен
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа

Продукти в категория