0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-48 %
RUIPAI чист цвят полиестер нова раница училищни чанти за момчета / момичета ПУ Водоустойчива раница дете деца мода училищна чанта

RUIPAI чист цвят полиестер нова раница училищни чанти за момчета / момичета ПУ Водоустойчива раница дете деца мода училищна чанта

BGN 36.00
BGN 68.80
Продуктът е наличен

Налично


Стоки сите вистински слики, поради светлината, за да не може да биде малку боја разлика снимање Агол различни, му припаѓаат на нормален, ве молиме да се разбере. Ние поддршка цената на големо продажба, ако вашиот број е голем, можете да контактирате со нас.
Повеќе производи, ве молиме кликнете тука:
https : //www..com/store/top-rated-products/739567.html?spm=2114.12010608.0.0.tzr7 GB&tracelog=topselling_tab
Топло прашува : поради прирачник за мерење ќе имаат 1 ~ 3 cm грешка, припаѓа на нормалниот опсег

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Ученически Чанти
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Тип:
РАНИЦА
Състав На Материала:
Polyester
Височина На Продукта:
32cm
Широчина На Елемента:
13cm
търговска марка:
RUIPAI
Дължина На Продукта:
26cm
Основен Материал:
Polyester
Пол:
Момчета
Тегло На Продукта:
0.45kg
Номер На Модела:
DG1508
Пол:
Унисекс

Продукти в категория