0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Столярная работилница, един милион дръпна цветя saw blade многостранен зъб линия saw blade тел saw blade тел saw blade

Столярная работилница, един милион дръпна цветя saw blade многостранен зъб линия saw blade тел saw blade тел saw blade

BGN 5.60
Продуктът е наличен

Налично


Спецификација :
Материјал : челик
Онлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на беше основана во јуни, 5, 2015 година. Имаме професионален развој и производство на тимот, па ние може да гарантира за квалитетот на производите, како и безбедноста и ефикасноста на превозот процес.
Услугата филозофијата на нашата "Столар е Работилница" е да обезбеди најдобра услуга за столарија љубители целиот свет со нашите најдобри производи. Сите производи од "Столар е Работилница" се развиваат, дизајниран и произведен во Кина. На unceasingly извршување на квалитет, насочуваат, иновации и excelsior производство и детекција, сите присутни нашиот сон и гордост на "произведено во Кина".
Ако има било кој квалитет на проблем што води до неисправност на производот, ќе им понуди соодветна наплата.
Ако производот е изгубена во текот на пратката, откако товарни компанија покажа дека, ние ќе ви понуди соодветен надоместок.
Ако компонентите на производот биле оштетени за време на неговата пратка, ќе биде одговорен за ова. Клиентите може да се добие делумна наплата или reissue на оштетени компоненти.
Ние ќе брод од сите наредби во рок од 3-5 дена по добивањето на уплатата.
Ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Откако ќе заврши плаќање, треба да бидат подготвени и одговорен за царинење во вашата земја, ако е потребно. Ние ќе обично напишете помала декларирана вредност за вашите наредби, но царинска такса се одредува и обвинет од страна на царинските вашата земја не нас. Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Сите производи што се продаваат се нови и десно, тестирани пред испораката. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе го потпиша.
Ако имате било какви прашања или прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат за вас.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
MC-010115

Продукти в категория