0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Тръба топлина 1500W 220V 2U електрическа за бочонков изолация, нагревающего елемент от неръждаема стомана 304 8mm за затопляне на радиатора

Тръба топлина 1500W 220V 2U електрическа за бочонков изолация, нагревающего елемент от неръждаема стомана 304 8mm за затопляне на радиатора

BGN 17.60
Продуктът е наличен

Налично


материјал : не ' рѓосувачки 304
цевка со дијаметар : 8mm
прирабница големина: M14 X25
моќност : 1500 W
напон : 220 V
D=50mm, L=210mm W=160mm H=150mm
забелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.
Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна. Се инсистира на усвојување на високо квалитетни материјали дома и во странство, специјализирана во производство на бакар, алуминиум, титаниум, од нерѓосувачки челик материјал, како што се електрична топлина цевка, греење бар, топла плоча, индустриски посебни црни и бели порцелански електрична топлина цевка, кварц електрична топлина цевка, титаниум производи и индустриско-не-стандардни електрични топлинска цевка, широко се користи во индустријата за храна рерна, електрични апарати за домаќинство, и други машини и електронска опрема. Производ живот долг и стабилен квалитет. Исто така, може да се прилагоди во согласност со клиент побарувачка на различни спецификации, материјал. Има современа опрема за детекција, строг систем за управување со квалитет, фабрика производи се во согласност со JB4088-85 стандард, веќе преку CQC автентикација.

Параметри на продукта

Цвят:
8мм
Номер На Модела:
BD20
is_customized:
Yes
Тип:
Друго
Материал:
неръждаема стомана

Продукти в категория