0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
1280 бр./лот от 64 стойност на 1 ом-10 m ω 1/4 W метални филм резистори асортимент от комплекти VEB47 T31

1280 бр./лот от 64 стойност на 1 ом-10 m ω 1/4 W метални филм резистори асортимент от комплекти VEB47 T31

BGN 11.00
BGN 16.94
Продуктът е наличен

Налично

1280pcs/МНОГУ 64 вредности 1 ohm - 10 M ohm 1/4 W Метал Филм Отпорници Асортиман Колекции VEB47 T31 Опис : Отпор Опсег : 1 ohm ~ 10 M ohm. Отпорник Толеранција : +-1%. Max. Работен Напон : 250 V. Max. Преоптоварување Напон : 500 V Количина : 64 Вредности*20pcs=1280pcs. Dielectric тип Висока прецизност и стабилност. Ниска температура коефициент. Ниско ниво на бучава. Автоматско вметнување е применливо. Пакет се вклучени : 1280pcs 64 вредности 1 R - 10 MR 1/4 W Метал Филм Отпорници Асортиман

Параметри на продукта

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
VEB47
Тип:
Част Ръчни Инструменти

Продукти в категория