0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-13 %
2 бр. нова странична четка за 6-въоръжена за iRobot Roomba 500 600 700 Series 550 560 630 650 760 Робот Roomba

2 бр. нова странична четка за 6-въоръжена за iRobot Roomba 500 600 700 Series 550 560 630 650 760 Робот Roomba

BGN 4.00
BGN 4.61
Продуктът е наличен

Налично

Бренд Нови 2 Парче Страна Четка 6-вооружени за i Robot Roomba 500 600 700 Серија 550 560 630 650 760 Робот Roomba Бесплатен Превозот
Производство опис Сосема нов! 100% Гарантира Квалитетот !!
Чувајте вашиот Робот Roomba работењето на врв перформанси! Иновативни Страна четка за i Robot Roomba 500 Серија и Roomba 610 Професионални Серија Роботи достигнува длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија, прав и остатоци. Страна четки се лесно да се отстрани и замени, како дел од рутинска одржување.
КАРАКТЕРИСТИКИ
Компатибилен со Робот Roomba 500 Серија (510, 530, 535, 540, 550, 560, 570, 580, 610) Чистење со Правосмукалка Роботи.
Направен од многу високо квалитетни Пластични. 100% оригинални одговара за вашиот Робот Roomba
Објектот Тежина : 1.3 унци
За моделот i Robot Roomba 500 600 и 700 Серија Чистење со Правосмукалка Роботи Roomba 500, Roomba 510, Roomba 530, Roomba 532, Roomba 535, Roomba 540, Roomba 550, Roomba 560, Roomba 562, Roomba 570, Roomba 580, Roomba 600,Roomba 610, Roomba 625, Roomba 700, Roomba 760, Roomba 780 Пакет вклучува : 2 x 6-вооружени Страна Четка за Roomba 500 600 700 Серија

Параметри на продукта

Тип:
Резервни Части За Прахосмукачка
Номер На Модела:
За iRobot ROOMBA
Вид Вакуум Детайли:
Четка
търговска марка:
yijia
Име:
За iRobot Roomba 6 въоръжена четка
Цвят:
Първоначално Жълт Цвят & Белота
Цени на едро:
Поддръжка
Материал:
Hi-Q Пластмаса
MOQ:
2 бр.
КОД:
ТР-92
Страна на произход:
CN
Условия:
100% чисто нов
Пакет:
Без оригиналната опаковка (доставка с safty OPP чанта)

Продукти в категория