0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Безплатна доставка горещ популярен Пожарникар Сам децата Хелоуин cosplay костюм за маскарадного рокли момиче на момче на Хелоуин парти cosplay

Безплатна доставка горещ популярен Пожарникар Сам децата Хелоуин cosplay костюм за маскарадного рокли момиче на момче на Хелоуин парти cosplay

BGN 32.00
BGN 36.08
Продуктът е наличен

Налично

Опис На Производот
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од Кина пост земе abut 25-60days да пристигне повеќето земји.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин, преку DHL,FEDEX,UPS-от.
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.
1.Ако сте меѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете.
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во .
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.

Параметри на продукта

Размер:
M
Източник:
cosplay костюм
Специална Употреба:
Костюми
Компоненти:
Рокли
Пол:
Момчета
Номер На Модела:
8286
Материал:
Polyester
търговска марка:
Колдкер
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
костюм
Специална Употреба:
Костюми И Аксесоари
Тип Елемент:
Костюми
is_customized:
Yes
Отдел Име:
Възрастен
Материал:
Памук, Полиестер
Тип Тъкани:
Платно
Дължина Ръкав:
Без ръкави
Герои:
Секси Костюми
Източник:
Чарлстън костюм

Продукти в категория