0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-1 %
Филмът Moana Принцеса Рокля Cosplay Костюм На Жената Пола На Коледно Парти Рокля

Филмът Moana Принцеса Рокля Cosplay Костюм На Жената Пола На Коледно Парти Рокля

BGN 36.00
BGN 36.37
Продуктът е наличен

Налично

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на слики прикажани Материјал : Памук помеша Деца Големина : 3 T,4 T,6 T,8 T,10 T,12 T Adult Size : S,M,L,XL, Ако треба да ги прилагодите на,ве молиме кажете ни ја вашата висина,големина на градите,рамо големина,половината големина,хип големина и тежина, исто така,. Големина на Табелата : (1cm=0.39") Пакет се Вклучени : Врвот + Skir т+ Појас Совет : како рака мери,понекогаш може да биде 2-3 cm грешка,различен дизајн, понекогаш големината е, исто така, не вкупно на истата.ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Превозот :
1) Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2) "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост Воздух Mail" со следење на интернет, не сите земји бесплатен превозот! Просечно време на испорака е 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена. Во случај на rush hour или национални задоцнување, превозот време ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.
3) Ние препорачуваме да изберете International Express EMS/DHL/UPS/ТНТ ако сакате побрзо породување. И можете да уживате во попуст цена, но на превозот надомест треба да се наплаќа.
4) Ако не се примените стоки во 50 дена (90%Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте не за време на проширување,
НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде поштата должност, секој Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
6) превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, 3T, 4T, 6T, 8T, 10T, 12T
Специална Употреба:
Костюми
търговска марка:
Толоко
Тип На Източника На:
Аниме
Материал:
Polyester
Компоненти:
Поли, Теми
Тип Елемент:
Комплекти
Пол:
Момичета
Номер На Модела:
SKU800001
Герои:
Moana

Продукти в категория