0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Подобряване! 7шт Детски легла baby boy кошче комплект постелки бебешко легло jogo de cama baby juegos de sabana,(2bumper+одеало+чаршаф+възглавница)

Подобряване! 7шт Детски легла baby boy кошче комплект постелки бебешко легло jogo de cama baby juegos de sabana,(2bumper+одеало+чаршаф+възглавница)

BGN 158.40
Продуктът е наличен

Налично


Ткаенината е од памук,со Добар Квалитет.
Содржи :
7 PCS : браници(2 парчиња,може да го опколуваат кревет)+прекривки маска+прекривки пополнување+pillowcase+перница пополнување+лист
Големина : 120*60см или 130*70cm ( ве молиме забелешка што големината дали сакате кога ќе нарачате)
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе за
7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Хонгконг Пост Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации :
1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме l
eave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме!
2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите m essages ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме

Параметри на продукта

Възрастова Група:
Децата кърмене възраст
Пол:
Унисекс
търговска марка:
DMP
Техника:
Бродерия
Стил:
калъф за матрак
Възрастова Група:
0-3 месеца, от 19 до 24 месеца, 2 години нагоре,10-12 месеца, 4-6 месеца,7-9 месеца, 13-18 месеца
клас:
Квалифициран
Номер На Модела:
6k
Размер:
120*60
Материал:
100% памук
Попълване на:
Памук
Вид На Модела:
Каре
Размер:
130*70cm
Стил:
vhb
Стил:
УКК

Продукти в категория