0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
MB star c4 мултиплексор only Mian unit without cables for Diagnostics cars and trucks wifi support best quality

MB star c4 мултиплексор only Mian unit without cables for Diagnostics cars and trucks wifi support best quality

BGN 600.00
Продуктът е наличен

Налично

Пакет листа : 1. 1pc x Мултиплексер
Љубезно ве молиме имајте на ум!!!
1. ве молиме не ја вметнете батеријата за c4, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил
MB C4 Ѕвезда Дијагноза Функција :
1. 1989~до сега Автомобил, Автобус, Камион, Спринт, Smart; (поддршка : W204,W212,W207) 2. Сите електричен систем Дијагностички; (не вклучуваат блиц код); 3. Читање од и бришење проблеми со закон; читање во реално време на податоци од сензори и actuator; тестирање на компоненти на автомобили; кодирање и програмирање.
MB C4 Ѕвезда Дијагноза Карактер :
1. Сфаќа сите функција на службен фабрика компактен 3. 2. C4 Мултиплексер да се поврзете со фабриката за компјутер и за лаптоп. 3. Заврши одржување податоци. Тоа би можело да понуди целосна демонтажа и монтажа коло дијаграм, работи на принцип елемент место во секое време е потребно. Тоа е најдобар асистент за одржување на човекот. Опис на производот MB Ѕвезда C4(Компактен 4-Star Diagnosis Тестер)
MB ЅВЕЗДА C4 е professionaldiagnostic опрема за автомобили произведени, тоа е замена of HHT. Компактен 4 функционира врз основа на Windows XP систем.
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на продукта

Цвят:
Бял
Език:
Английски
търговска марка:
RCOBD
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тип Елемент:
Автомобилни диагностични кабели и конектори
силата на:
5W
Вид На Материала:
Пластмаса
Широчина На Елемента:
25inch
Напрежение:
12V 24V
Версия На Софтуера:
Най-нови
Името На Модела:
Мултиплексор Mb star c4
специални характеристики:
Wi Fi
Тегло На Продукта:
2kg
Хардуерна Версия:
Най-нови
Електронен:
ДА
Височина На Продукта:
25inch
Дължина На Продукта:
25inch
специални характеристики:
локална мрежа
Гаранция:
3 години
техническа поддръжка:
teamviewer9

Продукти в категория