0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
(10 бр/лот) 30 см 1FT USB 3.0 B мъжки прав ъгъл към Б женски USB3. 0 BM до BF-къс кабел за принтер за принтери, скенери, твърд диск

(10 бр/лот) 30 см 1FT USB 3.0 B мъжки прав ъгъл към Б женски USB3. 0 BM до BF-къс кабел за принтер за принтери, скенери, твърд диск

BGN 81.28
Продуктът е наличен

Налично


30 CM 1 FT USB 3.0 Б Машки десен агол да Б Женски USB3.0 BM да BF краток печатач кабел за Принтери скенери Хард Диск
Боја : Сина (Над 5000pcs , друга Боја Може да се прилагоди, како Бела , Црна , Портокалова и сл. )
Должина : 30cm (Над 500pcs, другите должина Може да се прилагоди )
Конектор 1 : USB 3.0 Б машки Десна Аглеста
Конектор 2 : USB 3.0 Б женски
Се користи за Принтери скенери Хард Диск
Поддршка за USB 3.0 GBPS брзина на пренос на податоци преносот е повеќе удобен и брз.
Жица карактеристики :
- Анаеробна бакар - квалитетот на животната средина на чист бакар челичното јадро, работата и стабилноста, висока брзина на пренос;
- двојно алуминиумска фолија + алуминиумска фолија двојно оклопна, силни анти-мешање способност, стабилен пренос;
- податоци извртени пар на жици (отпорност појавување), како и да ги минимизира кабел сигнал крстот малтретира;
- USB 3.0 пренос спецификација, да обезбеди и до 5 GBPS трансфер на податоци го оценувате;
- еластична ПВЦ јакна : флексибилни мазна, свиткување/стареење/отпорни на абење, издржливи;
Пакет Се Вклучени :
10pcs X USB 3.0 кабел.

Параметри на продукта

Цвят:
Сини
Дължина на кабела:
0,3 м
Тип USB:
Стандарт
Воспользуйся:
Компютър, Мобилно Съхранение На Данни
Номер На Модела:
BYR-USB-B63
търговска марка:
ULT-unite
Пакет:
No

Продукти в категория