0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
Jninsens 1.5 M 3M 5M HDMI V1. 4 Male Male to HDMI кабел, позлатен HDMI кабел HD 1080P 3D за HDTV PS3 компютърен проектор

Jninsens 1.5 M 3M 5M HDMI V1. 4 Male Male to HDMI кабел, позлатен HDMI кабел HD 1080P 3D за HDTV PS3 компютърен проектор

BGN 6.00
BGN 9.10
Продуктът е наличен

Налично

Jninsens 1.5 М 3 M 5 M HDMI V1.4 Машки да Машки HDMI Кабел Злато Позлатен HDMI Кабелот HD 1080 P 3 D за HDTV PS3 Компјутер, Проектор
Опис HDMI Машки да Машки HDMI кабел Plug and play Должина : 1.5 м 3m 5m 10m HDMI Верзија : V1.4 Поддршка HDMI со Етернет Канал, Поддршка 3 D Поддршка до Целосна HD1080 P Конектори : Стандарден HDMI, Злато Позлатен Приклучок , Супериорен во однос Сигнал на пренос и отпорност на корозија Пакетот Вклучува : 1 x Машки да машки HDMI V1.4 кабел Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот.
Драги Пријатели, Добар ден! Добредојдовте на нашата Продавница на . Ние сме професионална снабдувач на електронски производи во Шенжен. Обезбеди добри производи со трговија на големо цена. Ве молиме следете нас на , ние обично испраќате нови производи во продавницата. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Но, тие не се слободни. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или да се отвори спорот без комуникација, ви благодарам. Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.

Параметри на продукта

Дължина:
1.5m, 3m, 5m
Приложение:
Репроектор, DVD-плейър, мултимедия, tv, box TV, монитор, компютър
Външен Диаметър:
Male to male HDMI V1.4 cable
Пол:
Мъж-Мъж
B Конектор:
HDMI
търговска марка:
Jninsens
Опаковка:
Найлонова торбичка
Характеристика:
HDMI1. 4
Пакет:
No
Номер На Модела:
JX00226
бягство:
Плитка
Жак И:
HDMI
Пакет:
Комплект 1
Тип:
HDMI кабел
версия:
HDMI 1.4
Предмет на:
Кабел HDMI V1.4 от мъжете на мъжа

Продукти в категория