0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
200 бр. / лот 1.0 m 3 ФУТ 1.4 v / v 2.0 високо качество на MINI HDMI to HDMI кабел олово C до позолоченному 3D HDTV бял или черен безплатна доставка

200 бр. / лот 1.0 m 3 ФУТ 1.4 v / v 2.0 високо качество на MINI HDMI to HDMI кабел олово C до позолоченному 3D HDTV бял или черен безплатна доставка

BGN 430.40
Продуктът е наличен

Налично


КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ РЕЗОЛУЦИИ
3 D
ETHERNET Канал
Со ВРАЌАЊЕ на ЗВУКОТ Канал
ЗА РЕЗОЛУЦИЈА ДО 4k x 2к
Ги исполнува сите нови HDMI стандардите
Високи перформанси висок квалитет на HDMI-МИНИ HDMI кабел погоден за користење со Таблети, Камерата е, Camcorders & Мобилни Телефони ект Со HDMI Мини В Грло
Целосно наназад компатибилен со HDMI 1.4 v спецификација
Верзија 2.0 За повисоки брзини, Подлабоко Боја & Дополнителни Боја простори (на поддржани уреди)
Ethernet Способности
3 D преку HDMI
Аудио Врати
Подржува Резолуција до 4k x 2к
32 AWG
Злато Позлатен конектори за да се обезбеди чувствувате сигнал за пренос и максимална ефикасност
Трансфери Дигитални Аудио и Видео сигнали во Брзо брзина на 10.2 Gigabits во секунда
Дизајнирано за да се задоволат сите HDMI стандардите
филтрирани
HDMI Тип На Конекторот за HDMI Тип C Мини Приклучок
Боја : Црна/бела

Параметри на продукта

Цвят:
Черен, Бял
Дължина:
1m
Приложение:
Микрофон, проектор, DVD-плейър, Мултимедия, Tv, камера, ТВ-бокс, монитор
Пол:
Мъж-Мъж
B Конектор:
HDMI
търговска марка:
ЛНЮЭЛЕК
Опаковка:
Найлонова торбичка
Жак И:
Мини HDMI
бягство:
Фолио
Тип:
Коаксиални кабели, HDMI кабели
Пакет:
ДА
Външен Диаметър:
4.2mm
Номер На Модела:
MINIHDMI TO HDMI(C to A)

Продукти в категория