0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-27 %
Високо качество на Мъкна лаптоп чанти чанта, охладител водоустойчива чанта за съхранение на храни червен d718 levert dropship

Високо качество на Мъкна лаптоп чанти чанта, охладител водоустойчива чанта за съхранение на храни червен d718 levert dropship

BGN 2.00
BGN 2.74
Продуктът е наличен

Налично


Tote Преносни Изолирани Торбичка Кулер Водоотпорен Храна Складирање Црвена Торба
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Материјали : Најлон
Обвивка : Топлинска изолација материја
Големина : 28cm×24cm×9cm(Lx Hx W)
Погодно за ручек storge
Со посебна термичка изолација материја, да ги задржи вашиот топол оброк до ручек време
Погоден за вас да се носат надвор за пикник, како и.
Пакетот Вклучува :
1 PCTote Преносни Изолирани Торбичка Кулер Водоотпорен Храна Складирање Црвена Торба (Без мало пакет)

Параметри на продукта

търговска марка:
HIINST
Модел:
Триизмерен вид
Класификация:
Вакуум И Сгъстен Чанта
Воспользуйся:
Храна
Приложимо Място:
Кухня
Форма:
Триизмерен вид
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Номер На Модела:
Куки И Релси
Форма:
Площ
Тип:
Торбички За Съхранение
Продукт:
Торбички За Съхранение
Материал:
Найлон
Дебелина на:
както показват
Спецификация:
28cm*24cm*9cm(LxHxW)
Обемът на:
както показват
Брой:
1
Воспользуйся:
чанта за съхранение на хранителни продукти
Тегло:
46g
Подплата:
Топлоизолационна материал

Продукти в категория