0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
8*5*15.5 cm Kraft Paper Best Gift Bag Candy Food подаръчни пакети с прозорец за коледни сватбени партита

8*5*15.5 cm Kraft Paper Best Gift Bag Candy Food подаръчни пакети с прозорец за коледни сватбени партита

BGN 42.66
Продуктът е наличен

Налично


>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
8*5*15.5 cm Kraft Хартија Најдобар Подарок Торба Бонбони Храна Подарок Перница со прозорецот за Божиќ Свадба Партија Услуги
Производ вовед :
1. Материјал : kraft хартиена кеса
2.Водоотпорен, krafe хартиени кеси со прозорецот,повторно се запечатува, може да се користат одново и одново
3. Може да се чуваат во слободното храна, кафе, чај, шеќер, мали подароци, како што се бонбони продавница може да се повтори запечатени патент торба
4.Zip заклучување на храна торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Параметри на продукта

Цвят:
Жълт
Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Воспользуйся:
Храна
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Спецификация:
80*60*40cm
Форма:
Триизмерен вид
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип:
Торбички За Съхранение
Материал:
Крафт-Хартия
Продукт:
чанта за хранене

Продукти в категория