0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
Бутилки с капкомер 10 мл 15 мл, 20 мл-30 мл-50 мл-100 мл стъклени бутилки с капкомер с взетия празни сини флакони парфюми течни банки 48 бр.

Бутилки с капкомер 10 мл 15 мл, 20 мл-30 мл-50 мл-100 мл стъклени бутилки с капкомер с взетия празни сини флакони парфюми течни банки 48 бр.

BGN 89.00
BGN 89.28
Продуктът е наличен

Налично


големина : 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml
Dropper Шишиња 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Стакло Dropper Шишиња со Pipette Празни Сина Парфеми Шишиња Течни Тегли
>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
Капацитет/големина : 10ml (25x80mm), 15ml (30x90mm), 20ml (30x96mm)
30ml (33x105mm) , 50мл (38x115mm) 100ml (45x135mm)
Вратот внатрешен дијаметар : 12.5 mm
количина : ќе добиете 48 парчиња шишиња со dropper на листа цена
Капа материјал : стакло+гума Dropper Капа
шишиња материјал : Стакло
боја : Сина Esssentail Масло
Тип : Стакло Dropper Шишиња со Pipette Капа
употреба : Esssentail Масло Шишиња, Мини Парфеми Шишиња, Празни козметички контејнери, течни стаклено шише,големи dropper шишиња Накит Пакување
ако ви треба други капа, ве молиме остава порака, ви благодариме
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.

Параметри на продукта

Цвят:
5 мл, 10 мл, 15 мл, 20 мл, 30 мл, 50 мл, 100 мл
Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Размер:
M
Номер На Модела:
as
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Обемът на:
0-100ml
Характеристика:
Еко-Содружественный
Опаковка:
>10
Материал:
Стъкло
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
Тип:
Малки Стъклени Флакони Буркани
10> опаковка:
10>>10
Обемът на:
Флакони-Пипети
Цвят:
Сини Бутилки
С помощта на:
Стъклени Бутилки За Течности
Шапка:
Краен Медицината
Празна:
празни бутилки
Бутилки За Снабдяване:
На едро бутилка
Запечатване:
Стягане
Име:
Стъклени Бутилки-Пипети

Продукти в категория