0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Естествено влезете влагоустойчив, отговарят на високи чайник ръчно целия мармалад дърво выдолблено с черешова кора отвън чай аксесоари

Естествено влезете влагоустойчив, отговарят на високи чайник ръчно целия мармалад дърво выдолблено с черешова кора отвън чай аксесоари

BGN 30.38
Продуктът е наличен

Налично


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Материјал : Дрво Бои : Chocolat Големина : 12(H)*8(D) CM Она што може да се добијат : 1 Парче Чај Тенџере Одржување
Нови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.
Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.
Забелешка за користење на дрво
1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.
2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .
3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

Параметри на продукта

Цвят:
Шоколад
Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Воспользуйся:
Храна
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Размер:
S
Обемът на:
150 мл
търговска марка:
Красота И Смешно
Материал:
Дърво
Стилове на контейнери за подправки:
покритие

Продукти в категория