0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
10шт супермаркет закупуване на мини количка количка за Притежателя на телефона офис маса за съхранение на играчки кошница детска играчка ръчна количка аксесоари

10шт супермаркет закупуване на мини количка количка за Притежателя на телефона офис маса за съхранение на играчки кошница детска играчка ръчна количка аксесоари

BGN 77.00
BGN 95.98
Продуктът е наличен

Налично


Можете да го користите како телефонот носителот, далечински управувач носителот, можете исто така да се стави овошје, цвет, козметички, пенкало, и така натаму.
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : не ' рѓосувачки челик+пластика
Големина на : 11*8*11.5 cm
Количина : 10pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Параметри на продукта

Тип:
Кошница За Съхранение На Вещите
Материал:
Метални
Номер На Модела:
нула
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Тип:
Други Празници И Празнични Аксесоари
is_customized:
Yes

Продукти в категория