0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Плетени от ракита кошници кръгла кошница за дрехи сортировач кошница за съхранение с капак на главата на мечката Малка голяма кошница за дрехи за дрехи panier

Плетени от ракита кошници кръгла кошница за дрехи сортировач кошница за съхранение с капак на главата на мечката Малка голяма кошница за дрехи за дрехи panier

BGN 48.00
BGN 50.50
Продуктът е наличен

Налично


Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,Повеќето Милостив Услуги и Најбрзиот Превозот. Ви благодариме ! 1. Полно Име Ве Молам ! Особено за руски и Латвија, Ако не, Вие не Ќе го Добиете Вашите производи. 2. Повратни информации! Ве молиме да Дадете 5 Ѕвезди и Позитивни Коментари ако се Задоволни, ако е така, Ќе Уживате Повеќе Изненадување и Попуст. Ви благодариме 3. Веб-сајтот За тоа Како да се Плати со Цел : Ткаени Плетен Кошеви Круг Перење Забавува Sorter Складирање Кошница со Мечка Главата Капак Мали големи перење кошница за облека panier МАТЕРИЈАЛ : плетен ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ : Мали димензии : 30 см (L) x 30 cm (W) x 36 cm (H) Големи димензии : 40 cm (L) × 40 cm (W) x 51 cm (H) 1 set = 1 Парче Мали Димензии + 1 Парче Големи Димензии ве Молиме имајте на ум дека овие производи се рачно изработени и големини може да се разликуваат ±1 инч. КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : (1)Висок квалитет,сплит плетен ткаени со симпатична мечка главата капак,уметнички и занаетчиски. (2)Стилски,здрав бела врба,отстранлив&перат сина ткаенина лагер,мечката главата unremovable. (3)за Преведување и погоден за перење.Симпатична дизајн на облека забавува додава до секоја соба во куќата и лесен за носење. Најдобра декорација за вашиот дом. НАЈДОБРА УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ : Со нашиот познат 100% задоволство, може да има мир на умот. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги или замена или рефундирање на вашите пари, на вашиот избор!

Параметри на продукта

Тип:
Кошница За Съхранение На Вещите
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
Kalina
Номер На Модела:
Съхранение-539
Материал:
Сплетен
Воспользуйся:
Облекло

Продукти в категория