0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Скоростна метал шоколад кутии, опаковки, кутии калай подарък 215x135x48mm выдвиженческая

Скоростна метал шоколад кутии, опаковки, кутии калай подарък 215x135x48mm выдвиженческая

BGN 60.80
Продуктът е наличен

Налично

Име на производ : Божиќ подарок кутија и благодарноста кутија Материјал : 0.23 mm tinplate Големина : 215x135x48mm Печатење : 2 боја дел Мат + дел гланц Функција : многу погодна за храна,слатки,подароци,козметички,чоколада,пакување итн. Сите наши производи може да помине ФДУ/LFGB/ROSH/EN71 тест. Ние прифати било која количина цел, како што 1pcs,2 парчиња... Повеќе квантитет, повеќе попуст!
Плаќање : Ali Express Зачувам е најпосакувана, парите е безбеден, бидејќи фондови само пуштени да биде снабдувач ОТКАКО ќе се потврди задоволително испорака на вашата нарачка. Т/T и Western Union,кредитна картичка се сите достапни. Превозот : 1, точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди вашиот плаќање 2,Бесплатен превозот со авион MAIL. Кина Пост Воздух Mail : 10-20 работни дена да Запад Евра,Северна Америка,Азија 15-25 работни дена да Исток Евра,Јужна Америка,Средниот-Исток. 3. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 4. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-25 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 5. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. 6,Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или maket вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 8. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Параметри на продукта

Цвят:
червен Коледен жест, синьо благодаря
Тип:
Кутии За Съхранение И Бункери
Стил:
Европа
Воспользуйся:
Храна
Форма:
правоъгълник
Брой Решетки:
1
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
търговска марка:
Опаковка калай Fr
Продукт:
Аксесоари За Конфетных Кутии
Техника:
Гланц
Материал:
Метални
Спецификация:
215X135X48MM
Обемът на:
1.2 л
Сваляне:
500 г

Продукти в категория