0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Многократно малко 5 ml matte пластмасова бутилка козметичен шампоан, препарат за почистване крем контейнер за пътуване набор хотелски консумативи

Многократно малко 5 ml matte пластмасова бутилка козметичен шампоан, препарат за почистване крем контейнер за пътуване набор хотелски консумативи

BGN 73.58
Продуктът е наличен

Налично


>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
Пластични Козметички Шише
Материјал : миленичиња
Капацитет : 5ml
Димензии : Ширина : 1.7~3cm, Висина : 5.9 cm
Висок квалитет,Не-токсични
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

Параметри на продукта

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Номер На Модела:
1
Размер:
M
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Обемът на:
0-100ml
Характеристика:
Еко-Содружественный
Опаковка:
>10
Материал:
Пластмаса
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба

Продукти в категория