0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
10*6*15.5 cm Крафт хартиени торбички за подаръци, кафяв плик с прозорец храна сватбени бонбони, опаковки, торбички, на Едро!

10*6*15.5 cm Крафт хартиени торбички за подаръци, кафяв плик с прозорец храна сватбени бонбони, опаковки, торбички, на Едро!

BGN 57.42
Продуктът е наличен

Налично


>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
10*6*15.5 cm Kraft хартиени кеси за подароци,Кафена хартиена ќеса со прозорецот храна Свадба бонбони пакување кеси, трговија на Големо!
Производ вовед :
1. Материјал : kraft хартиена кеса
2.Водоотпорен, krafe хартиени кеси со рачка,повторно запечатува, може да се користат одново и одново
3. Може да се чуваат во слободното храна, кафе, чај, шеќер, мали подароци, како што се бонбони продавница може да се повтори запечатени патент торба
4.Zip заклучување на храна торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Параметри на продукта

Цвят:
Жълт
Тип:
Торбички За Съхранение
Воспользуйся:
Храна
Форма:
Площ
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Спецификация:
60*60*15cm
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Триизмерен вид
Тип:
Торбички За Съхранение
Материал:
Крафт-Хартия
Продукт:
чанта за хранене

Продукти в категория