0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
Горещи продажба на различни карикатура фигура скъпа ленена маса кутия за съхранение на притежателя бижута козметични канцеларски материали организатор калъф

Горещи продажба на различни карикатура фигура скъпа ленена маса кутия за съхранение на притежателя бижута козметични канцеларски материали организатор калъф

BGN 4.00
BGN 5.28
Продуктът е наличен

Налично

детали за производот : Сосема нов и висок квалитет. За употреба во Дом, Канцеларија, Работилница, Гаража и сл. Функционална и привлечни, водоотпорен,трајни и здрав. Можете да го ставите на вашето работно место,ноќната во спалната соба. Погоден за чување на Делови, Канцелариски материјал, Занает, Накит Итн. Функција : складирање вашиот stationeries како пенкала и моливи , телефони носителот, далечински контролори и козметика организатор кутија или бизнис картички носителот итн, исто така, тоа е на најдобрите подароци за да ја испратите до вашите пријатели и семејства или како компанија е sourvenirs. Спецификација : Материјал : Лен + СТП. Модел : Кит, Еж, Поларна Мечка, Дрво. Големина : 20*16*14cm-7.9*6.3*5.5 инч(appr.). Боја : како на сликата. Количина : 1pc. Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Пакет се Вклучени : 1pc x Биро за Складирање Поле НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Параметри на продукта

търговска марка:
WZYJKC
Продукт:
ковчег за бижута
Брой Решетки:
1
Материал:
Платно
Обемът на:
60л
Стил:
Европа
Техника:
Гланц
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
Кутия за съхранение на вещи
Форма:
Площ
Тип:
Кутии За Съхранение И Бункери
Сваляне:
> 65 Алпийски захар
Спецификация:
20*16*13cm

Продукти в категория