0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-42 %
Дрехи за бременни жени панталони за бременни жени дрехи за бременни на есен панталони за бременни, дрехи за бременни

Дрехи за бременни жени панталони за бременни жени дрехи за бременни на есен панталони за бременни, дрехи за бременни

BGN 18.00
BGN 31.01
Продуктът е наличен

Налично


Материјал : Памук
Боја : Две бои
Големина : M L XL XXL(ве Молиме изберете објект врз основа на големината табела)
Пакет : Едно парче
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени За нас : 1.Ние сме нови продавачот на ,но ние сме чесни и одговорни. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати. Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако се satified со нашите производи, и ние ќе го прават истото за вас.

Параметри на продукта

Размер За Бременни:
M, L, XL, XXL
Отдел Име:
Бременни
Пол:
Жени
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук
Номер На Модела:
YK10140-1500M
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Вид На Монтаж:
Редовен
търговска марка:
МЕЧКА ЯОЯО
Украса:
Апликация
дрехи за бременни жени:
за бременни
дрехи за бременни:
дрехи за бременни
бременност:
дрехи за бременни жени
Дрехи за бременни жени:
Бременни
maternidade:
Дрехи за бременни жени

Продукти в категория