0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
Новородени, малки деца, момчета дрехи, определени Baby boy дрехи мода бебето бебешки дрехи, детски bebe набор от възрастта 12M3T5T6T модни комплекти

Новородени, малки деца, момчета дрехи, определени Baby boy дрехи мода бебето бебешки дрехи, детски bebe набор от възрастта 12M3T5T6T модни комплекти

BGN 7.00
BGN 7.01
Продуктът е наличен

Налично


Ако имате било какви прашања, ве молиме да не се отвори спорот без контакт ing нас .Ние можеме да се обидуваме нашите
најдобро е да се реши проблем за вас.
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!
Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, јас ве советуваме да се избере еден поголем.
Прирачник мери,ве Молиме овозможи 2-3 CM отстапувања,ви Благодариме.
Етикети се надвор да се избегне каква било повреда.
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад / Russion : e Packet испорака од Кина (7 6 0 работни дена).
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
e njoy вашата шопинг!

Параметри на продукта

Дете американски размер:
12М, 18М, 24М, 5Т, 6Т, 3T, 4Т
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Карикатура
търговска марка:
Унини-Йонг
Вид Връхни Дрехи:
Палто
Пол:
Момчета
Стил:
Модни модели
Материал:
Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
8-12.5
Тип На Затваряне:
Пуловер

Продукти в категория