0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
Ейл Заек Нов Годишно Момиче Коледа Сладък Пайети Окото Момиче Облекло Цвете Колан Принцеса Рокля Децата Рожден Ден Облекло

Ейл Заек Нов Годишно Момиче Коледа Сладък Пайети Окото Момиче Облекло Цвете Колан Принцеса Рокля Децата Рожден Ден Облекло

BGN 15.00
BGN 20.78
Продуктът е наличен

Налично


ДЕЦА ГОЛЕМИНА (CM) НИ ГОЛЕМИНА должина биста*2 изберете возраст 110 60 29 4years 120 64 30 5years 130 68 31 6years 140 72 32 7years 150 76 34 9years 160 80 35 11years
1 сантиметар (cm) ≈0.39 инчи (во)
Топло совети :
Препорачаната возраст е само за ваша референца,ве молиме проверете мерењата да се избере вистинската големина за вашето бебе.
Можете да оставите порака да ми големина ти треба
Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
кредитна картичка、Web Money(WM)、TT、Western Union、Qiwi паричникот、Boleto、SOFORT Банкарство итн.
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Известување Данок :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
7-30 дена
Русија
Бразил
7-30 дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
Враќање & наплата :
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.

Параметри на продукта

Дете американски размер:
4T, 5, 6, 7, 9, 11
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Украса:
Пайети
Силует:
Бална Рокля
Стил:
Сладки
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Завесата, Ликра
Номер На Модела:
300118
Вид На Модела:
Твърд
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
търговска марка:
Ейл Заек
Яка:
О-Образно Деколте

Продукти в категория