0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
4bd2 4BD2T 4bd2-T цилиндрова глава за Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3

4bd2 4BD2T 4bd2-T цилиндрова глава за Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3

BGN 532.00
BGN 591.02
Продуктът е наличен

Налично


НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО и Делови на Мотор! Топла Продажба !!
Трговија На Големо/Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !
Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.
Answer : ___________________________ NOTE : Цилиндар на главата можеби имаат многу видови, По нарачка , ве молиме да обрнете внимание за цел порака ,можеби и ние треба потврди модел со вас. Пред цел . Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило .Ако не можете да сигурни, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви помогнат да се разликуваат од нив.можете да ни обезбеди Дел број, ОЕМ број, Моторот модел. Сите овие може да заштедите време за вас.
-
4 BD2 4 BD2 T 4 BD2-Т Цилиндар на Главата За Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3 8942568531 8971030273 Примена : За ISUZU 4 BD2 4 BD2-Т Моторот Моторот : 4 BD2 4 BD2-Т ОЕМ Број : 8-94256-853-1 8-97103-027-3 8942568531 8971030273
Творецот на Моторот Модел Зафатнина OE Бр. Материјал За Тојота 3 RZ/2 RZ 2.7/2.4 11101-79087 11101-79275 11101-75022 Алуминиум 2 TR-FE 2.7 11101-75200 11101-75240 3 VZ L/R 3 11101-65021 11101-65022 3 Y 2 11101-73010 11101-71030 4 Y 2.4 11101-73020 22 R/22 REC 2.4 11101-35050 11101-35060 11101-35060 11101-35080 2 C/2 CT/3 C/3 CT 2 11101-64121 11101-64122 11101-64151 11101-64162 3 S 2 11101-79115 5 S/5 S-FE 2.2 11101-79156 11101-79135 11101-74160 11101-74900 11101-79115 11101-79165 1 FZ/1 FZ-FE 4.5 11101-69097 11101-69155 1 HZ 4.2 11101-17010 11101-17012 11101-17020 11101-17044 11101-17050 Железо Леење 2 L/2 LT 2.1 11101-54120 11101-54121 3 L/5 L 2.8/3.0 11101-54130 11101-54131 11101-54150 3Б 3.4 11101-58010 11101-58014 11101-58050 11101-58051 14 B 3.7 11101-58040 1 KZ-T/1 KZ-ТЕ 3 11101-69126 11101-69128 11101-19175 Алуминиум 1 KD-FTV 3.0/2.5 11101-30030/30031/30032/30080 11101-30050 11101-0 L060 1 AZ/2 AZ 2.0/2.4 11101-28022 11101-28012 2 J 2.5 48012-11027 11101-20561 11101-20571 2 E 1.3 11101-19156
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.

Параметри на продукта

Брой цилиндри:
4 цилиндъра
търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Името На Модела:
4ВД2
Тегло На Продукта:
36kg
Година:
1982-
Преместване:
3.3 D
Тип Елемент:
главата на цилиндъра
Широчина На Елемента:
25inch
Вид На Материала:
алуминий или стомана
Височина На Продукта:
48inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
22inch
Диаметъра На Продукта:
80inch
специални характеристики:
детайли на двигателя
Предмет на:
4bd2 4BD2T 4bd2-T цилиндрова глава
OEM-номер:
8-94256-853-1 8-97103-027-3
Приложение:
За Isuzu 8942568531 8971030273
Място на произход на стоките:
Китай

Продукти в категория