0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
1Z гол цилиндрова глава за мотокар TOYOTA 11101-78302 11101-78300 1110178302 1110178300 11101 78302 11101 78300

1Z гол цилиндрова глава за мотокар TOYOTA 11101-78302 11101-78300 1110178302 1110178300 11101 78302 11101 78300

BGN 700.00
BGN 777.58
Продуктът е наличен

Налично


НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО и Делови на Мотор! Топла Продажба !!
Трговија На Големо/Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !
Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.
Answer : ___________________________ NOTE : Цилиндар на главата можеби имаат многу видови, По нарачка , ве молиме да обрнете внимание за цел порака ,можеби и ние треба потврди модел со вас. Пред цел . Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило .Ако не можете да сигурни, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви помогнат да се разликуваат од нив.можете да ни обезбеди Дел број, ОЕМ број, Моторот модел. Сите овие може да заштедите време за вас.
-
1 Z Голи Цилиндар на главата За ТОЈОТА Мотокар 11101-78302 11101-78300 1110178302 1110178300 11101 78302 11101 78300
Примена : За ТОЈОТА Мотокар Моторот : 1 Z ОЕМ Број : 11101-78302 11101-78300 1110178302 1110178300 11101 78302 11101 78300 86-0400
Творецот на Моторот Модел Зафатнина OE Бр. Материјал За Тојота 3 RZ/2 RZ 2.7/2.4 11101-79087 11101-79275 11101-75022 Алуминиум 2 TR-FE 2.7 11101-75200 11101-75240 3 VZ L/R 3 11101-65021 11101-65022 3 Y 2 11101-73010 11101-71030 4 Y 2.4 11101-73020 22 R/22 REC 2.4 11101-35050 11101-35060 11101-35060 11101-35080 2 C/2 CT/3 C/3 CT 2 11101-64121 11101-64122 11101-64151 11101-64162 3 S 2 11101-79115 5 S/5 S-FE 2.2 11101-79156 11101-79135 11101-74160 11101-74900 11101-79115 11101-79165 1 FZ/1 FZ-FE 4.5 11101-69097 11101-69155 1 HZ 4.2 11101-17010 11101-17012 11101-17020 11101-17044 11101-17050 Железо Леење 2 L/2 LT 2.1 11101-54120 11101-54121 3 L/5 L 2.8/3.0 11101-54130 11101-54131 11101-54150 3Б 3.4 11101-58010 11101-58014 11101-58050 11101-58051 14 B 3.7 11101-58040 1 KZ-T/1 KZ-ТЕ 3 11101-69126 11101-69128 11101-19175 Алуминиум 1 KD-FTV 3.0/2.5 11101-30030/30031/30032/30080 11101-30050 11101-0 L060 1 AZ/2 AZ 2.0/2.4 11101-28022 11101-28012 2 J 2.5 48012-11027 11101-20561 11101-20571 2 E 1.3 11101-19156
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.

Параметри на продукта

търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Брой цилиндри:
4 цилиндъра
Височина На Продукта:
48inch
Преместване:
-
Името На Модела:
Главата на цилиндъра 1Z за грузоподъемника 11101-78302 11101-78300 Тойота
Година:
-
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тип Елемент:
главата на цилиндъра
Дължина На Продукта:
22inch
Диаметъра На Продукта:
80inch
Широчина На Елемента:
25inch
Тегло На Продукта:
20kg
специални характеристики:
детайли на двигателя
Вид На Материала:
алуминий или стомана
Предмет на:
1Z гол цилиндрова глава
OEM-номер:
11101-78302 11101-78300 11101 78302
Номер на OEM .:
1110178302 1110178300 11101 78300
Приложение:
За грузоподъемника Тойота
Място на произход на стоките:
Китай

Продукти в категория