0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
За Vauxhall Astra G, Vectra B, Zafira A 2.0 DI 16V, 2.0 DTI 16V клапан EGR 93170138 7518065 88065 83734 724809250

За Vauxhall Astra G, Vectra B, Zafira A 2.0 DI 16V, 2.0 DTI 16V клапан EGR 93170138 7518065 88065 83734 724809250

BGN 44.00
BGN 46.38
Продуктът е наличен

Налично


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Параметри на продукта

Диаметъра На Продукта:
724809250inch
специални характеристики:
724809250
Година:
724809250
Височина На Продукта:
724809250inch
Името На Модела:
724809250
Тегло На Продукта:
724809250kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Широчина На Елемента:
724809250inch
търговска марка:
ПАБОКАЙ
Тип Елемент:
блок на цилиндрите на двигателя
Брой цилиндри:
1 цилиндър
Дължина На Продукта:
724809250inch
Вид На Материала:
724809250
Преместване:
724809250
ПАБОКАЙ:
GER00081

Продукти в категория