0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
чисто нов мотор One Way Starter Clutch Bearing Drive Gear sprag clutch за YAMAHA XV 250

чисто нов мотор One Way Starter Clutch Bearing Drive Gear sprag clutch за YAMAHA XV 250

BGN 122.00
BGN 135.10
Продуктът е наличен

Налично


Внимание : Со цел да се избегне предизвикување проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрена почит за сите купувачи.
Состојба : 100% нови
Packege вклучувајќи : 1set
Директна замена на оригинални делови
Сите производи кои се испраќаат се тестирани Plug-and-play, директно одговара, лесна инсталација
Потекло : Кина(копно) Одговара за ЈАМАХА XV250
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Параметри на продукта

Тегло На Продукта:
1kg
Брой цилиндри:
2 цилиндъра
Името На Модела:
XV250 стартерная съединител съединител в събирането на обгонные съединители
Обем (мл):
250
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
търговска марка:
AHL
Височина На Продукта:
0inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Диаметъра На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
Метални
Тип Елемент:
Двигатели
Дължина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Цвят:
Както показа снимка
Произход:
Китай (Континентален)
Брой:
1 комплект
is_customized:
Yes
ПОДХОДЯЩ ЗА:
XV250

Продукти в категория