0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
3x бр преминете прозорец панел за A4 S4 RS4 R8 TT TT Quattro Seat Exeo OE# 8E0 959 855, 8E0959855, 8ED 959 855, 8ED959855

3x бр преминете прозорец панел за A4 S4 RS4 R8 TT TT Quattro Seat Exeo OE 8E0 959 855, 8E0959855, 8ED 959 855, 8ED959855

BGN 24.00
Продуктът е наличен

Налично


БРЕНД НОВИ за Ауди Господар Panel Прозорецот се Префрлите
Panel прозорецот се Префрлате за A4 S4 RS4 R8 TT TT Quattro Seat Exeo OE# 8 E0 959 855, 8 E0959855, 8 ED 959 855, 8 ED959855
-2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА-
-100% ЗАДОВОЛСТВО-
I. Предмет & Display Автомобил компатибилност : за Audi A4 S4 RS4 TT TT Quattro & Seat Exeo Функција : Windows кревање контрола Локација : Пред Десната Страна / Задна Лева Страна / Задна Десна Страна Боја : Црна Состојба : Сосема нов, не се користи, undamage
II. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Испраќање во истиот ден (3 : 30 PM Кина Време) Квалитет Гаранција : 24 Месеци ЗАБЕЛЕШКА : Цената е само за 1 парче
III. ОЕМ Дел Број ОЕМ# : 8 E0 959 855, 8 E0959855 ОЕМ# : 8 ED 959 855, 8 ED959855 ОЕМ# : 8 E0 959 855 А, 8 E0959855 A Осветленост Дел Бр. : 8 E0 959 855 5 PR, 8 E0959855 5 PR Осветленост Дел Бр. : 8 E0 959 855 A 5 PR, 8 E0959855 A 5 PR
IV. Се користи за следниве Возила :
за Audi за Audi RS4 за Audi TT за Audi A4 за Seat Exeo
Fittment и Компатибилност за 2005-2008 година Audi A4 /A4 Avant/A4 Avant Quattro за 2009-2012 Audi R8 за 2008 година Audi R8 4.2 L за 2006-2008 Audi RS4 за 2005-2008 година Audi S4 Avant 4.2 L за 2007-2014 Audi TT Coupe / Конвертибилна за 2011-2014 Audi TT Quattro Coupe / Конвертибилна за 2005-2007 Audi S4 Забелешка : Оваа ставка е компатибилен со разни модели на Audi и Seat. Ве молиме прави сигурни дел се на местото натпревари над ОЕМ броеви. Ако не е сигурен, ве молиме контактирајте со нас или да обезбеди ВИН Бр. за проверка на fittment.
1. Превозот на истиот ден пред 15 : 00 Пекинг Пат или во рок од 24 часа од работниот ден по приемот на вашата расчисти исплата.
2 . Ние брод на потврди адреса само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса ажурирани. Вашиот ажуриран адреса ќе се олесни couriers за испраќање објекти за да можете брзо и безбедно.
3. e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се нашите приоритетни couriers. Објектот обично доаѓа во рок од 8-18 работни дена по испратена.
4 . ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО НЕ ВКЛУЧУВА ЦАРИНСКИТЕ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИ ДАНОЦИ, УВОЗНИТЕ ТРОШОЦИ И ДРУГИ РАЗНО ТАКСИ .

Параметри на продукта

Номер На Модела:
Преминете прозорец панел за A4 S4 RS4 R8 TT TT Quattro Seat Exeo
търговска марка:
NSGMXT
Материал:
8E0 959 855, 8E0959855, 8ED 959 855, 8ED959855
OEM NO. 1:
8E0 959 855, 8E0959855
OEM NO. 2:
8ED 959 855, 8ED959855
OEM № 3:
8E0 959 855 A, 8E0959855A
Взаимозаменяющая Част № 1:
8E0 959 855 5PR, 8E0959855 5PR
Взаимозаменяющая Част № 2:
8E0 959 855A 5PR, 8E0959855A 5PR

Продукти в категория