0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Оригинален PK каишка V (за вентилатор и генератор на променлив ток)каишка 6PK1890 90080-91202 за TOYOTA COROLLA NZE120, ZZE12*

Оригинален PK каишка V (за вентилатор и генератор на променлив ток)каишка 6PK1890 90080-91202 за TOYOTA COROLLA NZE120, ZZE12*

BGN 44.78
Продуктът е наличен

Налично


Оригиналниот Авто PK појас V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР)ПОЈАС 6 PK1890 90080-91202 За TOYOTA е корола NZE120,ZZE12*
Дел 90080-91202 (ПОЈАС, V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР)) е пронајден на следниве модели : Пазар Date range Модел Рамки/Options Најде во дијаграм Општи 03/2001-07/2008 NZE120,ZZE12*
Вие ќе добиете предмети токму онака како што сликите покажуваат .
Продажбата на терминот :
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас,ви благодарам многу
Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова :
1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .
2. Брз начин да дознаам производ компатибилност : проверете ги вашите оригинални еден , проверете дел број , ако истите ,потоа одговараат .
3. Никогаш не се загрижени за големината , Големината на сите производи се токму иста со оригинална големина .
4. Контактирајте не за повеќе слики и infomations .

Параметри на продукта

Тип:
--
Подаване:
--1
Друг Номер:
6ПК1890
Производствен Номер Детайли:
90080-91202
Височината На Колана:
1
Широчина В Основата На Зъба:
1
Вид На Материала:
1
Ъгъл Профил:
--
специални характеристики:
--
Височина На Зъба На Колелото:
1
търговска марка:
голс
Температурна устойчивост:
1
Местоположение На Линия Тангажа:
--
На Върха На Зъб:
--
Линейна Скорост:
1
честотна лента:
1
Той Корен Радиус:
1
Преносимото Номер Детайли:
6ПК1890
персонални:
1
Държава / регион на производството на автомобили:
1
Текстура на материала:
--
Цвят:
Точно така, както показват снимките
Гарантирани:
12 месеца
Състояние:
НОВО

Продукти в категория