0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-14 %
1set J124b 716 Gear Motor Set Empennage Components for САМ въздухоплавателни средства Making Безплатна доставка Русия продава на загуба

1set J124b 716 Gear Motor Set Empennage Components for САМ въздухоплавателни средства Making Безплатна доставка Русия продава на загуба

BGN 3.00
BGN 3.49
Продуктът е наличен

Налично


Пакет содржи : 1 опрема мотор поставен
Номинална напон : 3.7 V
Големина на : 3.5*4*1.5 cm
Пропелер должина : 7cm
Моторни модел : 716 coreless мотор
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.

Параметри на продукта

документ:
ROHS, CE,CCC, UL,VDE
търговска марка:
Pixiuonline
Номер На Модела:
716
Комутация:
четка
Изходна Мощност:
/
Строителство:
Постоянен Магнит
Тип:
Микромотор
Защитна Функция:
Защита срещу капки
Скорост (об / мин):
/
Въртящ момент:
/
Напрежение На Тока(В):
3,7 в
Постоянен Ток(А):
/
Ефективност:
/
Използването на:
Модел

Продукти в категория