0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Мотор, зъбни колела vdc постоянен магнит LINIX 55ZY24-15-01 / 60JB30G0832 нов оригинал

Мотор, зъбни колела vdc постоянен магнит LINIX 55ZY24-15-01 / 60JB30G0832 нов оригинал

BGN 176.00
Продуктът е наличен

Налично


Ова е мотор со 60 JB менувачот, моќност 10 W, 15 W, 25 W, 25 W, намалување размер од 1 : 3.6-1 : 360 имаат, намалување на односот на опсегот : 3.6-18, опрема кутија за кратко кутија, должината на 32-милиметри; 20-360, опрема кутија за долго кутија, должината на 40mm, напон и DC36 V, специфични модели, ве молиме контактирајте со сервисот.
Здраво Драги Сите,
добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме доаѓаат
за да го најдете производот што треба и да се потврди цел. ве молиме оставете масажа
со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо. се разбира.ако не можете да најдете
производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Со цел да се спаси двете страни проверка
време ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до
надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите за само
направи чекор како што ви кажав .
Answer : ___________________________ NOTE :
1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди.
2.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас.
3.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена .
4.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни.
5.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback.
Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!!
сакате да имате среќен шопинг!

Параметри на продукта

документ:
RoHS, CE, CCC
Комутация:
четка
Напрежение На Тока(В):
24
Използването на:
Колата, Вентилатор,Електрически Велосипеди,География,Лодка
Изходна Мощност:
15
Строителство:
Постоянен Магнит
Защитна Функция:
Защита срещу капки
Тип:
Мотор-Редуктор
Номер На Модела:
55ZY24-15-01/60JB30G0832
Ефективност:
Т.е. 1
Постоянен Ток(А):
1.4 както
Използването на:
Автоматизация
is_customized:
Yes
Скорост (об / мин):
2200р/м

Продукти в категория