0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
AC85-265V RGB 3w / Red / Blue/Green 1w Led Spotlight Auto Rotating Stage Light For Holiday KTV Bar, Disco Party Led лампа, Bulb

AC85-265V RGB 3w / Red / Blue/Green 1w Led Spotlight Auto Rotating Stage Light For Holiday KTV Bar, Disco Party Led лампа, Bulb

BGN 2.96
Продуктът е наличен

Налично


Супер Се Справи Цена & Врвен Квалитет
ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% попуст попуст ,Кога цел над 20 компјутери.
Голем Попуст : ве Молиме пратете ни порака, ако цел повеќе сијалици и светилки, ние може да ви даде голем попуст, ви благодарам. Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект рок за 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Начин на плаќање : не прифаќаме сите методи за плаќање поддржани од ,како на пример кредитна картичка,western union,банкарски трансфер, зачувам и така натаму.Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука : http : //www..com/help/home.html#center,тогаш разговарајте со Ева-Виртуелна Агент. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога плаќање; 2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Led лампи
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Тип Led Лампи:
Крушка Крушка Балон
Средният живот (ч):
50000
Модел led чип:
Висока мощност 1 W
Ъгъл На Гредата (°):
180°
Форма:
Бар
Брой led чипове:
Друго
Толеранс На Мощността:
1%
Марка led чипове:
Эпистар
Случай:
дневна
Базов Тип:
E27
търговска марка:
HugSunLight
Напрежение:
AC 85-265V 110V 220V 127V 230V 240V
Дължина:
As Photo

Продукти в категория