0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-50 %
1 бр. авто електрически тестер за Кола светлина на лампата тест напрежение дръжка молив за автомобил, камион, мотоциклет инструменти за тестване

1 бр. авто електрически тестер за Кола светлина на лампата тест напрежение дръжка молив за автомобил, камион, мотоциклет инструменти за тестване

BGN 2.00
BGN 3.98
Продуктът е наличен

Налично


BI0001810
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : бакар
Боја : злато, како слика покажува
Напон : 6 V-12 V
Големина : прибл. 107 x 10мм
Единствена долг живот цевка светлина, не произведува топлина, удобност и безбедност
Иновативни флексибилни жица доведе има добра затегнувачка цврстина
Мал волумен, компактна структура, која е опремена со клип, удобен за носење и употреба
Пакет се вклучени :
1 x тестер
1 x кабел (Со крокодил клип)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме користете го овој тест молив во внатрешноста на опсег на тестот
Разликата на мери напонот ќе предизвика светлината и сенката на цевка прозрачна да бидат различни, ова е нормална појава
Тестот молив остар, ве молиме да користите претпазливост, и место далеку од децата
Ве молиме овозможи 2-3мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Параметри на продукта

Размери:
Около 107 x 10 мм
Работна Температура:
Друго
Номер На Модела:
Електрически Тестер
Направи си Сам пособия:
Електрически
Тип На Дисплея:
Само Аналогов
търговска марка:
Майитр
Клас На Точност:
1
източник на захранване:
Друго
Обхват На Измерване:
1
Напрежение:
6V-24V

Продукти в категория