0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
оригинален Wismec Reuleaux RX200S TC 200W MOD Vape обновен wismec reuleaux rx200 VW / TC Mode rx 200 box mod без батерии 18650

оригинален Wismec Reuleaux RX200S TC 200W MOD Vape обновен wismec reuleaux rx200 VW / TC Mode rx 200 box mod без батерии 18650

BGN 65.00
BGN 88.32
Продуктът е наличен

Налично


100% Оригинални Wismec Reuleaux RX200 S ТЦ Мо 200 W напојува со 3x18650 батерии OLED Екран Кутија Современи Upgradeable Фирмверот Reuleaux RX200 S WISMEC RX200 S наследува уникатен надворешен дизајн, променлива Temp контрола и 200 W излез на Reuleaux. И подобрена 0.96 инчен OLED екран ќе ги презентираат сите параметри повеќе од јасно. Карактеристики : Сосема нов Интерфејс со 0.96 инчен Голем Екран 200 W Висока Излезна со Контрола на Температурата Систем Уникатна Перспектива на Reuleaux Серија не 'Рѓосувачки Челик Нишка и Пролет Конектор Обратна Поларитетот Заштита Upgradeable Фирмверот Спецификација : Димензии : 50 x 40 x 84 mm Тема тип : 510 пролет натоварени вметнете Батеријата Мобилен : 3 x Висока стапка на 18650 ќелија (празнење на струја треба да биде над 25 A) Излез на владата : "ФОЛКСВАГЕН" /TC-Ni/TC-Ti/TC-СС/СВТ Режим на Излез wattage : 1 - 200 W Отпор Опсег : 0.05 - 1.5 ohm за ТЦ начини на Отпор Range : 0.1 - 3.5 ohm за "ФОЛКСВАГЕН" режим на Температура Опсег : 100 - 315 C/ 200 - 600 F (ТЦ режими) Дисплеј : 0.96 инчен OLED екран Пакет Содржина 1 x Reuleaux RX200 S ( без батерија ) 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Предупредување Картичка Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Opertion Водич :
На моќ/исклучување : притиснете на оган копчето пет пати во брз ред да се вклучи. На ист начин, тоа може да биде исклучено.
Полнење : Тоа е подобро да се земе од клетки и наполнете ги со надворешни полнач. Згора на тоа, тоа исто така може да се полни преку USB кабел.
Цел Совети за Тоа не доаѓа со 18650 батерии, кои ќе ги купите одделно.

Параметри на продукта

Обновяване На Фърмуера:
No
Вграден или външен батерия:
No
екран на дисплея:
ДА
Тип:
Електрически Министерството На Отбраната
търговска марка:
Висмек
Съвместим Модел:
RX200S
Материал:
Метални
Съвместима батерия:
18650
USB зарядно устройство:
ДА
Номер На Модела:
WISMEC RX200S TC 200W
Тип:
Wismec Reuleaux RX200S
От:
Висмек
Се захранва от:
3 x18650 батерии (не са включени)
Тип Конец:
510 подпружиненная резба
Режим На Извеждане На Данни:
Режим на VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS / TCR
Изходна мощност:
1-200W
Обхват на сопротивления1:
0.05-1.5 ohm за режима на TC
Обхват на сопротивления2:
0.1-3.5 ти за режима на VW
Температурен Диапазон:
100-315C / 200-600F (режими TC)
Дисплей:
0.96-инчов OLED екран

Продукти в категория