0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Оригинален 240W Tesla Нашественик 3 III Box Mod Нашественик 3 Vaporizer министерството на отбраната за 510 резба за RDAs Low Resistance e-cig MOD 240W Teslacig

Оригинален 240W Tesla Нашественик 3 III Box Mod Нашественик 3 Vaporizer министерството на отбраната за 510 резба за RDAs Low Resistance e-cig MOD 240W Teslacig

BGN 52.00
BGN 58.08
Продуктът е наличен

Налично


240 W Тесла Окупатор 3 ВВ/ "ФОЛКСВАГЕН" МО Без Батерија
На 240 W Тесла Окупатор III ВВ/ "ФОЛКСВАГЕН" МО Без Батеријата е дизајниран да биде стилски и ергономски со цел да се обезбеди совршена vaping искуство. Тоа е Ѕвер вие не сакате да го пропуштите! Овој уред е совршен за оние кои уживаат во користењето на низок отпор RDAs и некои низок отпор тенкови со многу струење.
Карактеристики : Детален Дијаграм 240 W прилагодливи кутија современи Структура Дизајн Potentiometer Контрола Knob за напон на вредноста На Сина Светлина. Кога корисниците оган на Тесла Окупатор III, сина светлина ќе ја активирате. Грешки како на пример ниско ниво на батеријата напон, постигнување на издувам исклучување, или краток спој ќе го направи сино светло за блиц. Најдобро за Hi-Вати РЕЗЕРВОАР/RDA Hi-Tect Композитни Заврши Magentic Покриваат Разни Заштита
Спецификација : Рамка : 90.5 x 50.5 x 23mm Батерија : 2 x 18650 висока потрошувачка батерии (не се вклучени) Максимална излезна моќност : 240 W Максимална излезна струја : 45 A Мин atomizer отпор : 0.1 ohm Напон се прилагоди : 3.6-6.6 V Материјал : цинк легура Боја : црна, сина, сребрена Пакет Содржина 1 x Тесла Окупатор III v (без батерии) 1 x прирачник за корисникот 1 x Тесла Окупатор III подарок кутија

Параметри на продукта

Номинална Мощност:
Няма
търговска марка:
ТЕСЛАЦИГИ
Номер На Модела:
240 W Tesla Нашественик III
Тип:
Друго
Съвместим Модел:
510 резба
Размер:
90.5 x 50.5 x 23mm
Предмет на:
Tesla Нашественик III 240 W
Батерия:
2x18650 батерии(в комплекта не са включени)
РАЗМЕР БАТЕРИИ:
90,5 х 50,5 х 23 мм
Изходна Мощност МАЗ:
240 W
Цвят:
син, сребрист, черен
Материал:
Минимално съпротивление опаковка:
0,1 Ω
Регулиране на напрежението:
3,6-6,6 на
Максимален Изходен Ток :
Нето тегло:
240 грама

Продукти в категория