0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Оригинален 75 W Kangertech JUPPI Комплект електронна цигара с 3 мл Juppi атомайзер танк Ni / Ti / SS316 Kanger Juppi изпарител, комплект

Оригинален 75 W Kangertech JUPPI Комплект електронна цигара с 3 мл Juppi атомайзер танк Ni / Ti / SS316 Kanger Juppi изпарител, комплект

BGN 80.00
BGN 83.74
Продуктът е наличен

Налично


75 W Kanger Tech JUPPI Дополнителен Комплет Kanger Tech JUPPI Дополнителен Комплет вклучува 75 W JUPPI Кутија СОВРЕМЕНИ и 3ml JUPPI резервоарот. МО доаѓа со удобно страна оган копчето и поддржува Ti, Ni, СП и Nicr за ТЦ функција. Додека резервоарот се однесува 0.2 ohm rewickable notchcoil. 3 бои за вашиот избор. Карактеристики : Страна Switch Копчето од не ' Рѓосувачки Челик Изградба Magnetized на Капакот на Батеријата Краток Спој Заштита Ниско ниво на Батеријата Индикатор Висока Температура Заштита на Врвот Пополнување Дизајн Симетрична Струење Слотови Конус Капе Совет Уникатен Дизајн Rewickable 0.2 ohm Atomizer Главата Notch Coil Структура Дизајн Серпентина Овозможува Ефикасна Топлинска Површина Пакет Содржина 1 x Juppi резервоарот 1 x Juppi Кутија 1 x Juppi калем 1 x Juppi серпентина жица 1 x Микро USB кабелот 1 x Прирачник Perimeters
JUPPI ТЦ MOD :
ТЦ Поддржува : Никел / Титаниум / SS316 L / Ni-Хром
ТЦ Опсег : 100 - 300 C / 200 - 600 F
Wattage Излез : 7-75 W
Отпор Range : 0.1 - 2.5 ohm
Полнење : Micro USB Порт
Батерија : 1 x Висока Amp Батерија 18650 (не се вклучени)
Дисплеј : OLED Екран
Тема : Пролет-натоварени 510 pin
JUPPI Резервоарот :
Резервоарот Дијаметар : 22mm
Капацитет на резервоарот : 3 m L
Серпентина : 0.2 ohm
Тема : 510 Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Цел Совети за Тоа не доаѓа со e-течности. Треба да се купи одделно. На JUPPI не вклучува батерија 18650.

Параметри на продукта

Цвят:
БЯЛ, ЧЕРЕН, СРЕБРИСТ
Обновяване На Фърмуера:
No
Номер На Модела:
75W Juppi
Тип:
Друго
търговска марка:
kangertech
Съвместим Модел:
510
екран на дисплея:
ДА
Материал:
Метални
USB зарядно устройство:
ДА
Цвят:
БЯЛ, ЧЕРЕН, СРЕБРИСТ
Поддръжка на превозното СРЕДСТВО :
Обхват на TC:
Мощност:
7W - 75W
Обхват На Съпротива :
Тип сонда за поддръжка на превозното СРЕДСТВО:
1 X 18650 батерия (не е включена в комплекта))
Конци:
Пружина 510
Обемът на резервоара:
3 мл
Диаметърът На Резервоара:
22мм
Наматывать:

Продукти в категория