0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Заводска изход външна реклама с подсветка от неръждаема стомана led букви

Заводска изход външна реклама с подсветка от неръждаема стомана led букви

BGN 1.28
Продуктът е наличен

Налично


Информации за производот
Главен материјал
Акрилик
Тип на осветлување
Назад осветлена
површински третман
Автомобил боја / Бранеа или Огледало SUS / титаниум SUS
боја
Како вашето барање
Тип на LED
SMD LED или PCB одбор LED (Водоотпорен)
Боја
Бела / топло бела(3000 K) / црвена / зелена / жолта или RGB
Сертификат
CE / UL / ROHS
Оперативен моќ
DC 12 V
Живот време
>100000 часа
Извор на енергија
AC110 V / AC220 V
Пакување листа
Трансформатор, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел , екипи
Пакување
внатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаи
Инсталација
Силикони или екипи, види детали, со упатство за инсталација
Испорака
EMS / Fed EX / DHL / ТНТ/ UPS-от или море испорака
Г-дин Ален Ванг CP/Whatsapp : +86 18020206652 e-mail : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.com
ДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Параметри на продукта

Номер На Модела:
буквално знак с подсветка 0015
is_customized:
Yes
търговска марка:
shsuosai

Продукти в категория