0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-9 %
10 бр. / много е сладък метални маркери реколта ключови отметки скрепка за книги, канцеларски материали, Безплатна доставка училище офис книгата знаци

10 бр. / много е сладък метални маркери реколта ключови отметки скрепка за книги, канцеларски материали, Безплатна доставка училище офис книгата знаци

BGN 10.00
BGN 11.01
Продуктът е наличен

Налично


10 Парче/многу Симпатична Метална Ознака Гроздобер Копче Ознаки Хартија
Клип За Книга Канцелариски Бесплатен Превозот Училиште Канцеларија Книга Одбележува
Функција : Тоа е заводот декорација, исто така, е Ознака за web страница. Метал креативна форма, одговара за подарок награда. Тип : Симпатична Ознака за Употреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Табела украси Тело Материјал : Метал , безбедни и здрави за човечкиот организам и животната средина Големина : За 55мм Стил : Случајни send. Пакет се Вклучени : 1 многу Ознака (10 парчиња / многу)

Параметри на продукта

Тип:
Bookmark
Дизайн:
Карикатура
Материал:
Метални
Материал:
Метални

Продукти в категория