0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
UNIT UT353 Mini Digital Sound Level Meters 30-130 db Instrumentation Noise Decibel Monitoring Testers Метро Diagnostic-tools

UNIT UT353 Mini Digital Sound Level Meters 30-130 db Instrumentation Noise Decibel Monitoring Testers Метро Diagnostic-tools

BGN 25.58
Продуктът е наличен

Налично


ЕДИНИЦА UT353 Бучава Мерен Инструмент db Метар 30~130d B Мини Звук Лост Метар Decibel Следење
Забелешка : овој производ не вклучува батерија
Производ карактеристики
UT350 серија дигитален звук ниво метар изведба е стабилна, безбедна и сигурна мерен инструмент. Инструментот може да се широко се применуваат во заштита на животната средина, професионалното здравје, индустриски претпријатија, научни истражувања и настава полиња, се користи за мерење на бучава во животната средина, машини за мерење на бучава и мерење на архитектонска акустика.
Производ параметри
Производ слики
Компанијата вовед и сертификација на производи сертификат
Почитувани купувачи пријател : А : здраво! Ви благодариме за посетата на нашата продавница, тука се и некои детали, ве молиме прочитајте го внимателно пред цел, ви благодарам. 1. Ве молиме имајте предвид дека ние обично се користат Кина пост меѓународни парцела Холандија и Швајцарија, поштенски и други меѓународни товар бизнис. Под нормални услови ќе ви бидат доставени во рок од закажаното време. Но, ако постојат посебни околности или од страна на царинските инспекциски надзор и други прашања како што се природни катастрофи треба 15 до 25 дена за да се заврши испорака план. Но, ние ќе го следат до секоја нарачка испратена навремено. Ви благодариме за вашето трпение. 2. Со цел да брзо да добиете на вашите производи, ве молиме, напишете јасно купувачот кога се купи оваа адреса, E-mail телефон и др, исто така, погодно за нас да испрати стоката да ви ги претставам најновите информации. 3. Ние ги испратите на стоки два пати на ден. Повеќето од стоки испратени во рок од 24 часа (во работни денови) по исплата. Проекти во исто време, ние ќе ве известиме го испрати е-мејл.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
UT353
is_customized:
Yes
търговска марка:
UNIT
Честота:
31.5 Hz-8000 Hz
Утяжеление Честота:
A&C
Индикация За Ниско Ниво На Зареждане На Батерията:
≤4.8 в
Висок Аларма:
Дисплей OVER
Място на произход на стоките:
КН;GUA
Характеристики 1:
Измерители На Нивото На Звука
Характеристики 2:
Измерител на шума пилот
Характеристики 3:
метър километър
Характеристики 5:
Мини Цифрови Измерители На Нивото На Звука
Характеристики 6:
метър километър

Продукти в категория