0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
2 елемента направи си САМ Коледна пъзел форма на сърце мухъл торта от неръждаема стомана нож бисквитки мухъл бисквитки кухнята на формата за печене сладкарски аксе

2 елемента направи си САМ Коледна пъзел форма на сърце мухъл торта от неръждаема стомана нож бисквитки мухъл бисквитки кухнята на формата за печене сладкарски аксе

BGN 4.00
BGN 4.96
Продуктът е наличен

Налично


2 парчиња DIY Божиќ Загатка Срце Облик мувла Торта Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Мувла бисквит Кујна Bakeware Слатки Додатоци
Големина На : (Approxi.)5.5x8x2cm
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Лесно користење и обновливи
Количина : 2 парчиња
Лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира
Едноставна и корисна, Healthfulness,природни antibackerial
Не е лесно да се оштети ,S afety ,Не-токсични
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам дека се разбираме.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе Мувла резерви. Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство!
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!
.

Параметри на продукта

Тип:
Инструменти За Файлове Cookie
документ:
CIQ, CE / EU, SGS
търговска марка:
цвети
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип Инструменти За Файлове Cookie:
Леярни форма
Материал:
неръждаема стомана

Продукти в категория