0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Голям размер на инструменти за 3d високи токчета на обувки шоколад мухъл, поликарбонат шоколад мухъл бонбони шоколадови бонбони обувки мухъл

Голям размер на инструменти за 3d високи токчета на обувки шоколад мухъл, поликарбонат шоколад мухъл бонбони шоколадови бонбони обувки мухъл

BGN 24.00
Продуктът е наличен

Налично

Главната Опис : Голема Големина Поликарбонат DIY 3 D Високо-Револвер Чевли Чоколадо Мувла Стерео Лејди Чевли Бонбони Калапот за Печење Торта Декорирање Алатки Големина : 19*17cm Големина на чевли : 15*13*18cm,чевли пета : H8cm Материјал : 100% foodgrade високо квалитетни пластични(PC) Функција : светло материјал/висока јачина/добри топлина трансфер/лесно да се ослободи Место : Печење DIY Торта Чоколадна Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер. Зелена производ, во согласност со Американската ФДА квалитет, innoxious, нема чуден мирис, fadeless и лесно да се чисти, издржливи за долго време се користи.
Во однос производ за правење чоколадо Кликнете на сликата за да ја купи

Параметри на продукта

Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Комплекта:
1
търговска марка:
dcrt
Номер На Модела:
BH001
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
шоколад форма
Материал:
Пластмаса
Тип:
шоколад форма за обувки
Материал:
Хранителна пластмаса поликарбонат
is_customized:
Yes
Брой:
1бр
Цвят:
Прозрачен
шоап:
обувки на висок ток
потребител:
шоколад, торти, пици, хляб, кремове, желета, готови продукти, пудинг

Продукти в категория