0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Много обичам формата на сърце силиконови фондан сапун 3D торта мухъл cupcake желе бонбони, шоколад за декорация за печене инструмент форми FQ2940

Много обичам формата на сърце силиконови фондан сапун 3D торта мухъл cupcake желе бонбони, шоколад за декорация за печене инструмент форми FQ2940

BGN 4.00
BGN 4.16
Продуктът е наличен

Налично


- Ставка Опис -
Материјал:Силикони
Тежина:Околу = 70g / парче
Големина:8.5*7.6*1.2 cm
Боја: Случајни Бои(розова во нормален)
【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење. И тоа е мека и лесна за употреба.】
Рејтинг на температура: -40 centigrade на +210 centigrade
- Вистински Производ Слика
Иако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално.
Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да контактирате со нас од страна на трговија со датот. и центарот за пораки. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно, можеме да испраќате слики за вас без жиг.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Да USA & Canada : Околу 7-15 дена;
На Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена;
На Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена; Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со екстра поштарина. DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
Повратни информации : Ако нашите производи ќе ги носи среќни, ве молиме да ни даде пет ѕвездички високи пофалби како охрабрување, ви благодарам многу. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор.
Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме, за да може да се обезбеди контакт со вас. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака.

Параметри на продукта

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
Номер На Модела:
FQ2940
Материал:
Силикон
търговска марка:
Doinb
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма

Продукти в категория