0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-32 %
Allenjoy Коледа снимка фон Елф Дядо Коледа Шейната на децата сладки Оксфорд плат нова

Allenjoy Коледа снимка фон Елф Дядо Коледа Шейната на децата сладки Оксфорд плат нова

BGN 15.00
BGN 22.22
Продуктът е наличен

Налично


Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тоа е префериран избор за фотографи. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Валани испраќање позадина 3.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Пад на превозот 6.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.

Параметри на продукта

Размер (мм):
Номер На Модела:
Алленджой
Материал:
Нетъкан текстил
Тип:
Спрей За Боядисана
Пакет:
ДА
търговска марка:
Алленджой
Стил:
Блестящата Сцена
Размер:
Custom Size
да се прилага:
Фотографско студио,снимки, снимки декори
Тема:
Коледен фон, детски фон
ключова дума:
katehome
Ключови думи:
сватбена фотография
Съдържанието На Изображението :
Семейно Изкуство Ретро Снимка
Отпечатани Път :
Дигитален Печат.ръчно рисувани декори
Характер:
Новородено бебе, детски снимки, Фотограф
Размер (мм):
2000

Продукти в категория