0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Стъпков двигател 7834-41-3002 / 3003 за двигател Komatsu PC300-7 360-7 PC220-7 6D102

Стъпков двигател 7834-41-3002 / 3003 за двигател Komatsu PC300-7 360-7 PC220-7 6D102

BGN 217.10
Продуктът е наличен

Налично


Излегувајќи Моторни 7834-41-3002/3003 За PC300-7 360-7 PC220-7 6 D102 Мотор
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Бренд : Нова
Дел Број : 7834-41-2000,7834-41-3002,7834-41-3003
Машина тип : Багер
Примена :
PC300-7 360-7 PC220-7 6 D102 мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
7834-41-2000
is_customized:
Yes
Състояние:
НОВО
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (континентален)
Тип:
Дроссельный Въжето В Събирането На
Гаранция:
ДА
Начин на доставка:
Fedex, DHL, EMS или
Цена:
Конкурентен
Цени на едро:
ДА
Склад:
ДА
номер на частта:
7834-41-3003
Производствен Номер Детайли:
7834-41-3003

Продукти в категория