0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Кондензатора На Климатика 88450-26120 За Toyota Hiace 2004 05 06 07 08 09 2010

Кондензатора На Климатика 88450-26120 За Toyota Hiace 2004 05 06 07 08 09 2010

BGN 72.00
Продуктът е наличен

Налично


Клима Уред Кондензаторот 88450-26120 За 2004 05 06 07 08 09 2010
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Опис :
1.Кондензаторот Модел : за Hace автобус
2.Тип : Клима Уред Кондензаторот
3.Дел# : 88450-26120
4.Година : 2004-2010
5. Основни Големина(Л*Х*Т) : 625*498*16mm
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Параметри на продукта

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
8845026120
Състояние:
НОВО
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Тип:
кондензатор климатик
Гаранция:
ДА
Начин на доставка:
Fedex, DHL, EMS или
Цена:
Конкурентен
Цени на едро:
ДА
Склад:
ДА
номер на частта:
8845026120
Преносимото Номер:
8845026120

Продукти в категория