0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Соленоид прекъсване на горивото 29-70167-00, 297016700 за Kubota, Carrier, Thermo King, Optima Maxima

Соленоид прекъсване на горивото 29-70167-00, 297016700 за Kubota, Carrier, Thermo King, Optima Maxima

BGN 42.88
Продуктът е наличен

Налично


Бренд Нови ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел
Напомена : 1 PC, Напон : 12 V
Ова Гориво Исклучи Електромагнетниот за Kubota, Термо-Кинг, Превозникот, Transicold Супра.
Совршено се вклопуваат, директна замена. Производителот Дел Не.
29-70167-00
Осветленост, Дел Не.
297016700, SA4561 T
Гаранција Информации : Сите неисправни / не-функционира делови може да се врати за наплата во рок од 365 дена на оригиналната набавка на телефонот датум. Контактирајте со нас преку e-mail или пораки систем (склопот) за инструкции како да се врати на објектот. Сите врати делови кои се tampered / оштетени / модификувани или нецелосни не returnable и ќе се врати на клиентите, како што е, како такви, наплата не ќе биде издадена. Сите нови / неискористени делови може да се врати за наплата во рок од 30 дена од денот на купување. Превозот обвиненија не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот обвиненија за да се вратите на некој објект, освен ако враќањето причина е резултат на превозот грешка во наше име. Превозот Информации : Наредби за во парк објекти се обработуваат или превезува на истиот или следниот работен ден.(Нормално, да Организира пратка во рок од три работни дена.) Вие автоматски ќе добиете следење/испорака потврда информации преку на вашата регистрирана сметка за е-пошта. Поштенски парцела е многу бавно, Ако се многу итна производ, ве молиме, изберете ја изразат транспорт режим.Ние обично избираат најбрзиот начин на превоз испорака детали и го испрати на пакување слики за вас. 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
29-70167-00
търговска марка:
INPOST
is_customized:
Yes
Гаранция за качество:
12 месеца
Сертификат:
ISO / TS16949
Обувки за обслужващия персонал:
OEM / замяна
Производствен Номер Детайли:
29-70167-00
Преносимото Номер Детайли:
297016700, SA4561T
Напрежение:
12 Volts
Приложение 1:
Задайте Двигател Kubota
приложение 2:
Fit Carrier, Thermo King
Приложение 3:
Fit Optima Maxima

Продукти в категория