0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов турбокомпресор 49177-07503 за TD04 Gallopper 2.5 TD D4BF 4D56

Нов турбокомпресор 49177-07503 за TD04 Gallopper 2.5 TD D4BF 4D56

BGN 392.00
Продуктът е наличен

Налично

Нови Турбополнач 49177-07503 За TD04 Gallopper 2.5 TD D4 BF 4 D56
Опис :
Тип : Турбо Полнач
Дел# : 49177-07503
Бренд : Нови cid)
Примена :
за TD04 Gallopper 2.5 TD D4 BF 4 D56
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на
прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие производи, врати и кодот
превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов
замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања .
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до
дестинациска адреса. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не покрива
областа, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Параметри на продукта

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
49177-07503
Номер На Модела:
49177-07503
Място на произход на стоката:
Zhejiang, Китай (Континентален)
На Склад:
ДА
Цена :
Конкурентен
Фабричен Номер:
49177-07503
Състояние:
Тип:
Начин На Доставка:
Fedex, DHL, EMS или
На едро :
ДА
Гаранция :
ДА

Продукти в категория